• Abdullah Gül, Yeni Parti Kararını Verdi

  Ülkemizin siyasi ve ekonomik gelişmesini engellemek, Türkiye'nin sıçramasına, Türkiye'nin gelişmesine engel olmak üzere Derin ABD-Avrupa ve onların içimizdeki kolları Türkiye'yi sürekli kendi iç meseleleriyle boğuşan, enerjisini kendi içinde tüketen bir ülke olarak tutmak için Proje üzerine proje kurguluyorlar.

  Darbelerle, cuntalarla, muhtarılarla, ekonomik manuplasyonlarla, PKK-FETÖ-DEAŞ kıralık katilleriyle, siyasi ve diplomatik gerilimler gibi pek çok projeyle üzerimize geldiler, Başaramadılar. Aziz Millet Erdoğan'ın arkasında durdu.

  Sinsi emellerine ulaşamadılar.
  Dıştan yıkamadıkları kaleyi içten yıkmak üzere, SİYASİ PROJE hazırladılar. MHP'yi, Akşener Projesi ile böldüler. AK PARTİ'yi de, Gül-Babacan-Davutoğlu ile bölme oyunlarını sürdürüyorlar..

  Erdoğan'ın en çok ihtiyaç duyduğu bir dönemde "Yeni bir çalışma başlatmak kaçınılmaz hale geldi" diyerek AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın parti kurma hazırlıkları sürüyor.

  Babacan'ın A takımında yer alan bir siyasetçi, Ankara'daki ofisinde Independent Türkçe ile çalışmaların seyrini, neyi amaçladıklarını, partinin ne zaman kurulacağını, parti kurma fikrinin ilk ne zaman ortaya çıktığını paylaştı.

  Aktif Millertvekilleri ile nasıl bir bağlantıları var?
  Ali Babacan'a perde arkasında destek verdiği belirtilen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den dikkat çeken bir açıklama geldi.

  İşte detaylar
  Görsele tıklayarak ilerleyiniz.

  Fotoğraf: 1 / 5