• Ahmet Davutoğlu - FETÖ İlişkisi Varan-1

  Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talebi ile Ak Parti disiplin kuruluna sevk edilen Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu Ak Parti'den istifa etti.

  2016 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından hem başbakanlık hem de Ak Parti Genel başkanlığı görevinden uzaklaştırılan ve o tarihten beri partiden de uzak tutulan Davutoğlu hakkında ilginç bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

  Her fırsatta Ak Partiden haksız bir şekilde uzaklaştırıldığı vurgusu yaparak Ak Partili samimi seçmen ve teşkilat mensupları üzerinden algı oluşturmaya çalışan Davutoğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından uzaklaştırılmasının boş olmadığı anlaşıldı.

  Öyle bir belge ortaya çıktı ki görenler şok oldu.

  Son günlerde kendini temize çıkararak Ak Parti’yi bildiklerini açıklamakla tehdit eden Ahmet Davutoğlu’nun FETÖ konusunda da sicilinin bozuk olduğu belirlendi. Dışişleri Bakanı olduğu dönemde büyükelçilere bulundukları ülkelerde FETÖ okullarına ve FET֒cü işadamlarına ilgi göstermeleri talimatı veren Davutoğlu’nun, FET֒nün işadamı örgütü TUSKON yöneticileri ile de sık sık görüştüğü tespit edildi.
  DAVUTOĞLU'NA FETÖ SORUŞTURMASINDA TUTUKLAMA ŞOKU!
  İşte Davutoğlu'nun Fetö ilişkisini ortaya koyan gizli belgeler.
  Görsele Tıklayarak ilerleyiniz.

  Fotoğraf: 1 / 6