Sosyal Medya

Baba Dizisi Tuttu mu? Reytingde Kaçıncı Sırada? 15 Şubat Salı Reyting Sonuçları

Baba Dizisi Tuttu mu? Reytingde Kaçıncı Sırada? 15 Şubat Salı Reyting Sonuçları... Show TV'nin yeni dizisi Baba 1.Bölümü ile ekranlara geldi. Tanıtımları ile merak edilen ve konuşulan dizilerden olan Baba 1.Bölümü ile de sevildi. Birçok dizinin yayın hayatına başladığı bu haftalarda yeni diziler reytinglere yenik düşerken Baba dizisinin durumu merak konusu oldu. Baba dizisi tuttu mu? Reytinglerde kaçıncı sırada yer alıyor?


 

Saruhanlı ailesi, Ödemiş’te bir aile apartmanında hep beraber mütevazı bir hayat süren, geleneklerine bağlı, kalabalık bir aile… Ailenin reisi Emin Saruhanlı; mütedeyyin, aile değerlerine sıkı sıkıya bağlı ve otoriter bir baba… Emin’in en küçük oğlu Kadir Saruhanlı’nın bayram ziyareti için eve dönüşü baba ile oğul arasında eski defterlerin açılmasına sebep olur. Yaşanan bir uçak kazası Saruhanlı ailesinin kaderini tamamen değiştirir. Saruhanlı ailesinin zorluklarla dolu yeni hayatı başlarken, Emin ailesini korumak için hayatının en büyük sınavı ile karşı karşıya kalır.

Reyting sonuçları belli olur olmaz sayfamızda yayınlanacaktır! 15 Şubat Salı gününe ait reyting sonuçları 16 Şubat gündüzünde açıklanmaktadır.