• ERDOĞAN'A İHANET EDEN DAVUTOĞLU'NUN YENİ PARTİSİNİN LOGOSU

  Ak Parti'de eski Başbakan Davutoğlu’nun da aralarında yer aldığı dört kişi kesin ihraç istemiyle disipline sevk edilmişti. Davutoğlu'na yakın bir kaynak, “AK Parti’nin ihraç talebinden sonra savunması istenen Davutoğlu yarın Ankara'da basın toplantısı düzenleyecek ve kararını açıklayacak. Basın açıklaması sırasında yanında diğer ihraç istemi olan üç üyenin de bulunması planlanıyor” dedi.

  DAVUTOĞLU AK PARTİ'YE TUZAK KURMAK İSTİYOR!

  Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu'nun Ak Parti'den istifa etmeyerek ihraç edilme talebiyle disipline sevk edilme sürecini isteyerek planladığı, bu vesile ile Ak Parti tabanına kendisini haklı göstermeye çalışacağı belirtildi.

  "BEN AYRILMADIM ONLAR ATTI"

  Davutoğlu'nun uzun zamandır yeni bir siyasi parti çalışması yürütüyor olmasına rağmen siyasi etik gereği Ak Parti'den istifa etmesi gerekirken istifa etmeyip mazlum rolüne büründüğü, Ak Parti tabanına da " Ben Ak Parti'den ayrılıp yeni bir siyasi parti kurmak istemiyordum beni buna mecbur bıraktılar" demek için bu şekilde bir yol izlediği ifade edildi.

  Yeni Parti'nin kurucular kurulu listesi
  Genel merkezi binası
  Logosu ve hatta Ak Parti'den Davutoğlunun kuracağı partiye geçecek isimlerin bile hazır olduğu buna rağmen Davutoğlunun algı operasyonu peşinde koştuğu belirtildi.

  işte Davutoğlu'nun Yeni Partisinin ismi ve Logosu
  Kaç Milletvekili Davutoğlu ile birlikte
  görsele tıklayarak ilerleyiniz.

  Fotoğraf: 1 / 5