• FETÖ'nün asıl siyasi ayağı CHP!

  Kılıçdaroğlu'nun en yakınındaki isimler FETÖ'cü çıktı!

  Her fırsatta 15 Temmuz hain darbe girişimine ‘kontrollü darbe’ diyen ve FET֒nün siyasi ayağı araştırılsın önergesi vererek TBMM’yi zan altında bırakan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendi partisinde bulunan isimlerin hain örgütle ilişkisini görmezden geldi.

  FET֒nün siyasi ayağına yönelik yapılan tartışmaların baş karakteri olan Kılıçdaroğlu, ittifakı İYİ Parti ile FET֒nün savunuculuğuna hatta siyasette söz hakkı bulmasına neden oldu.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 2 haftadır 'FETÖ'nün siyasi ayağını açıklayacağım' diye rüzgar yaptı. Bu açıklama sonrası herkes bugünkü CHP grup toplantısına kilitlendi. Ancak Kılıçdaroğlu ne isim verdi ne belge koydu. Bilindik şeyler üzerinden ahkam kesti.
  FETÖ'nün siyasi ayağı tartışması CHP ile Cumhur ittifakını karşı karşıya getirdi.

  MHP lideri Bahçeli'nin bugünkü grup toplantısında Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'nün siyasi ayağı olduğunu söylemesiyle ipler gerildi.

  Yaklaşık 2 haftadır partisinin grup toplantısında FETÖ'nün siyasi ayağı hakkında bir liste açıklayacağını söyleyen Kılıçdaroğlu'nun hala bir açıklama yapmaması, kendi partisinin kirli ilişkisini perdeleme çalışması olarak nitelendirildi. Öte yandan konuya tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları "listedeki CHP'lileri temizlemek uzun mu sürdü" sorusunu sordu..

  İşte FETÖ ile CHP'nin herkesi şok eden birlikteliği
  görsele tıklayarak ilerleyiniz.
  .


  Fotoğraf: 1 / 11